راهنمای سایت
راهنمای سایت

 

 

ـ سايتي براي همه ايرانيان

تمامي تلاش ما در بساط بر آن بوده است تا کاربرد اين سايت فقط در تهران و يا شهرهاي بزرگ نبوده و هر ايراني در هر نقطه اي از کشور بتواند با استفاده از اين سايت نيازهاي خود را در محيط پيرامون خود جستجو نموده و بيابد.لذا امکان غربال کردن آگهي ها در 3 سطح استان،شهرستان و منطقه فراهم آمده است.همچنين در آينده نزديک در مراکز استانها ( و پيرو آن در کليه شهرستانها) اين امکان فراهم خواهد آمد تا با يک تماس همکاران ما در منزل و يا محل کار شما حاضر شده و نسبت به گرفتن و درج آگهي هاي شما اقدام نمايند.

 

ـ بخش هاي مختلف سايت

در اين قسمت ، بخشهاي مختلف سايت معرفي ، و جهت آشنايي کاربران با هدف ،محتوا و عملکرد هر بخش توضيحات مقتضي ارائه مي گردد.

بخش خريد و فروش:

در اين بخش از سايت سعي شده است تا مکاني فراهم گردد تا کاربر در سريعترين زمان و به آسانترين شکل ممکن هر آنچه را که مي خواهد بخرد، بفروشد،اجاره دهد و يا اجاره نمايد.گروه بندي دقيق تمامي اقلام و کالاها، قدرت جستجو بالا و امکان غربال کردن آگهي ها بر اساس جزئيات مورد علاقه کاربر از خصوصيات اين بخش مي باشد.با توجه به جزئيات دقيقي که براي هر کالا تعريف شده است،به کاربران توصيه مي گردد زماني که يک ويژگي خاص از يک کالا برايشان از اهميت چنداني برخوردار نيست از انتخاب آن خودداري نمايند ، چرا که با انتخاب هر ويژگي ،بخش بزرگي از آگهي هاي مربوطه به آن کالا غربال و از معرض ديد خارج مي گردد.

همچنين به کاربراني که قصد درج آگهي در اين بخش از سايت را دارند توصيه مي گردد با دقت و حوصله تمام قسمت هاي مورد نياز را پر نموده و اطلاعات مربوط به کالاي مورد نظر را به دقيق ترين شکل ممکن وارد نمايند تا شانس ديده شدن آگهي مربوطه تا حد ممکن افزايش يابد.

خصوصيات مشترک تمامي آگهي هاي درج شده در اين قسمت اين است که اقلام مندرج در آگهي حتما مي بايست داراي يک رقم مشخص قيمت باشند. بنا براين چنانچه مي خواهيد به صورت کلي براي کالا يا خدمات خود تبليغ کنيد ،جاي آگهي شما اين بخش نيست و مي بايست آنرا در بخش خدمات مشاغل درج نماييد.

در اين بخش همچنين به کاربر اين امکان داده شده است تا پس از جستجوي کالاي مورد نظر خود،آگهي هاي حاصل از جستجو را بر مبناي قيمت مرتب نمايد.همچنين متناسب با توان مالي کاربر (محدوده قيمتي که وارد کرده است) اقلام ديگري از همان زير گروه به وي پيشنهاد داده مي شود.

ورود به بخش خريد و فروش

 
بخش خدمات مشاغل:

در اين بخش از سايت صاحبان مشاغل مي توانند براي کسب و کار خود تبليغات نموده و خدمات خود را در معرض ديد مشتريان قرار دهند. مبناي ايجاد اين بخش، فراهم نمودن يک بانک اطلاعات کامل از تمامي مشاغل و کسب و کارها در تمامي نقاط ايران بوده است تا کاربران بتوانند در هر نقطه اي از ايران، خدمات مورد نياز خود را به سادگي در پيرامون خود جستجو کرده و بيابند. در همين راستا، امکان منحصر به فردي که در اين بخش ايجاد شده است، تعيين موقعيت دقيق جغرافيايي کاربر بر روي نقشه و مرتب نمودن نتايج جستجو بر مبناي فاصله مشاغل مورد نظر از وي مي باشد. همچنين نتايج جستجو در يک نما بر روي نقشه براي کاربر به نمايش در مي آيد.

لذا به صاحبان مشاغل توصيه مي گردد جهت بهتر ديده شدن آگهيشان ،در هنگام درج آگهي موقعيت دقيق خود را بر روي نقشه تعيين نمايند. (اين کار به سادگي و همزمان با ورود اطلاعات قابل انجام است.)

در اين بخش همچنين ،آگهي هاي مشاغل ديگري که در حوالي مکان کاربر واقع شده اند به وي پيشنهاد مي شوند.

ورود به بخش خدمات مشاغل

 

بخش کار و سرمايه:

اين قسمت شامل دو قسمت بازار کار و بازار سرمايه مي باشد ، در قسمت بازار کار، آگهي هاي "استخدام" و" جوياي کار" به صورت مجزا قابل درج و جستجو هستند. کار فرمايان مي توانند جهت يافتن کارمند مورد نظر خود در قسمت آگهي هاي استخدام درج آگهي نموده و يا آگهي هاي جوياي کار را جستجو نمايند. متقابلا کارجويان مي توانند کار مورد نظر خود را در آگهي هاي استخدام جستجو نموده و يا در قسمت جوياي کار درج آگهي کنند.يکي از امکانات سودمندي که در اين بخش ايجاد شده است ، توليد رزومه استاندارد در قالب PDF فارسي براي کارجويان مي باشد.رزومه توليد شده در پروفايل کاربر ذخيره شده و کاربر امکان آن را دارد تا در هر زماني که بخواهد آنرا دانلود نموده و يا مستقيما براي آگهي هاي استخدام مندرج در سايت ارسال نمايد.

قسمت ديگر اين بخش بازار سرمايه است. در اين قسمت نيز آگهي هاي " شراکت و سرمايه گذاري" و " تقاضاي سرمايه " به صورت مجزا قابل درج و جستجو مي باشند.

چنانچه براي کار خود احتياج به سرمايه نقدي، مکان ، و يا مجوز داريد ، و يا اينکه اين امکانات را در اختيار داشته و به دنبال شريک مناسب جهت فعاليت اقتصادي مي گرديد ، مي توانيد آگهي هاي اين قسمت را جستجو نموده و يا خودتان درج آگهي کنيد.يکي از امکانات قابل توجه اين بخش ،امکان مشاوره فني و حقوقي در مورد محتواي آگهي هاي سرمايه گذاري مي باشد.همکاران مشاور ما همچنين مي توانند در صورت نياز شما ،طرحهاي امکان سنجي شده خود را در زمينه هاي مورد نظر شما جهت سرمايه گذاري در اختيارتان قرار دهند.

ورود به بخش کار و سرمايه

 

مجله اقتصادي:

يکي از اهداف اساسي بساط ، ارتقاء سطح بينش اقتصادي کاربران مي باشد. در راستاي اين هدف ، بخشي با عنوان مجله اقتصادي در اين سايت ايجاد گرديده است تا در يک قالب حرفه اي ژورناليستي ، آخرين اخبار، اطلاعات و مطالب مرتبط با دنياي اقتصاد را به مخاطبين خود منتقل نمايد. مطالب مرتبط با اقتصاد ايران و جهان ، در کنار مطالب و مقالات آموزشي به صورت جداگانه در اين بخش طبقه بندي شده اند.

ارائه مطالب اورجينال و پرهيز از کپي کاري يکي از دغدغه هاي همکاران ما در اين بخش مي باشد. لذا جز در پاره اي موارد که با ذکر منبع از اخبار سايت ها و خبرگزاري هاي داخلي استفاده شده است ، مابقي مطالب مندرج در اين بخش يا توليدي بوده و يا توسط همکاران مترجم ما از سايت هاي معتبر اقصي نقاط دنيا (سايت هايي به زبان هاي انگليسي، فرانسه،آلماني،اسپانيولي و ....) به فارسي برگردان و در اختيار کاربران قرار داده شده است.

شما نيز مي توانيد خبرنگار افتخاري اين مجله بوده و چنانچه گزارش،تحليل و يا يادداشتي در ارتباط با مسائل اقتصادي شهر و ديار خود و يا مسائل کلان اقتصادي کشور داريد مي توانيد نسبت به ارسال مطالب خود به اين مجله اقدام نماييد.

ورود به مجله اقتصادي

 

5ـ حساب کاربري:

ايجاد حساب کاربري در بساط به سادگي و با صرف زماني کمتر از يک دقيقه امکان پذير است.جهت جلوگيري از ايجاد حساب هاي جعلي ، شماره موبايل افراد به عنوان نام کاري آنها در نظر گرفته شده است و کد عبور جهت ورود به حساب و يا درج آگهي به اين شماره پيامک مي شود.

 

در داخل حساب کاربري ، کاربر مي تواند کليه آگهي هاي خود را مديريت نموده و آنها را فعال يا غير فعال کند.همچنين رزومه تخصصي ايجاد شده توسط کاربر از داخل حساب کاربري قابل مشاهده و ويرايش مي باشد.از ديگر امکاناتي که دستيابي به آن در داخل حساب کاربري ميسر است ،ايجاد تنظيمات لازم جهت دريافت آگهي هاي منطبق بر نياز کاربر،از طريق ايميل مي باشد.

ارائه نظر در مورد آگهي ها و يا مطالب درج شده در مجله اقتصادي تنها پس از ورود به حساب کاربري ميسر است.

ورود به حساب کاربري 

ـ انواع آگهي

به غير ازبنرهاي تبليغاتي (که شکل و فرم استاندارد و ثابتي نداشته و در کناره ها و پايين صفحات نمايش داده مي شوند)آگهي هاي استاندارد قابل درج در اين سايت به دو گروه کلي تقسيم بندي مي شوند:

1ـ آگهي هاي رايگان

اين گروه ابتدايي ترين فرم از آگهي هاي قابل درج در بساط مي باشد. آگهي هاي اين گروه کاملا رايگان مي باشد. براي هر آگهي تنها يک عکس قابل آپلود بوده و آگهي به مدت یک ماه قابل نمايش مي باشد. پس از مدت مذکور آگهي به طور اتوماتيک از سايت حذف مي شود. براي اين نوع آگهي در هنگام نمايش نتايج جستجو ،اولويت خاصي ( به غير از زمان درج ) در نظر گرفته نمي شود. در طول مدت نمايش اين نوع آگهي در سايت ، کاربر اين امکان را دارد که آن را به آگهي ويژه (که در زير توضيح داده خواهد شد) ارتقاء دهد.

2ـ آگهي هاي ويژه

آگهي هاي اين گروه ، شانس بسيار بيشتري براي ديده شدن دارند. در کل 5 نوع آگهي ويژه در بساط قابل درج مي باشند که براي همه آنها ،پنج عدد عکس قابل آپلود بوده و آگهي ايجاد شده به مدت يک ماه در سايت باقي مي ماند. پس از انقضاء اين مدت ، آگهي در سايت نمايش داده نشده ، ليکن به صورت غير فعال در پروفايل کاربر قابل نمايش خواهد بود تا در صورت نياز مجددا آن را فعال نمايد.

انواع آگهي ويژه قابل درج در بساط به قرار ذيل مي باشند :

2ـ1 آگهي هاي ستاره دار: اين نوع آگهي از يک ستاره تا سه ستاره متغير بوده و در هنگام نمايش نتايج جستجو ،به صورت پيش فرض ابتدا اين نوع اگهي ها نمايش داده مي شوند. همچنين تعداد ستاره در اولويت نمايش تاثير گذار مي باشد.

2ـ2 آگهي هاي داراي بر چسب " فوري " و " تخفيف ": در قسمت خريد و فروش و نيز کار و سرمايه کاربر اين امکان را دارد که با انتخاب يک گزينه ، فقط اگهي هاي فوري را ببيند. بدين ترتيب بخش بزرگي از آگهي ها غربال شده و فقط آگهي هايي نمايش داده مي شوند که برچسب فوري خورده اند.مشابه همين امکان در قسمت خدمات مشاغل در نظر گرفته شده است. در اين بخش صاحبان مشاغلي که تخفيف هاي ويژه اي براي مشتريان خود در نظر گرفته اند ، اين امکان را دارند که با زدن برچسب "تخفيف" بر روي آگهي خود ، آنرا از ساير آگهي ها متمايز نمايند. همانند آگهي هاي فوري ، در مورد اين نوع آگهي نيز کاربر اين امکان را دارد که با انتخاب يک گزينه نتايج جستجو را غربال کرده و فقط آگهي هاي تخفيف دار را ببيند.

2ـ3 آگهي هاي شاخص: اين آگهي با سايز بزرگتر (به نسبت ساير آگهي ها) در سمت چپ صفحه نتايج جستجو خود نمايي مي کند. آگهي هاي شاخص به صورت اسلايد براي کاربر به نمايش در مي آيد و اولويت نمايش آنها ابتدا گروه مورد جستجو و سپس ساير گروهها مي باشد.

2ـ4 آگهي هاي پيشنهادي: اين نوع از آگهي جهت توسعه دايره بازديدکنندگان آگهي شما طراحي شده است. در اين نوع آگهي ، اگهي شما به جستجو گران ساير کالاها و يا خدمات پيشنهاد مي شود. براي مثال اگر شما يک قطعه زمين به قيمت 20 ميليون تومان اگهي کرده باشيد، آگهي شما به کليه کساني که هر گونه کالايي در اين محدوده قيمت جستجو کرده باشند پيشنهاد مي شود. بدين ترتيب اگر شخصي با اين مبلغ پول مثلا خودروي پژو 405 جستجو کرده باشد ، آگهي شما نيز به وي پيشنهاد داده مي شود.

همچنين در قسمت خدمات مشاغل ، کليه مشاغلي که در حوالي محل سکونت کاربر قرار گرفته اند ( صرف نظر از کسب و کار خاصي که جستجو کرده است ) به وي پيشنهاد مي شود.در کل ، مبناي پيشنهاد در بخش خريد و فروش قيمت ، در بخش خدمات مشاغل محدوده جغرافيايي و در بخش کار و سرمايه ، در قسمت بازار کار،تخصص (صرف نظر از ساير پارامتر ها نظير موقعيت جغرافيايي و يا ميزان حقوق) و در قسمت بازار سرمايه ،"ارزش سرمايه مورد جستجو" مي باشد.

2ـ5 آگهي هاي گرافيکي (صفحه اول): اين نوع آگهي پربيننده ترين و در عين حال گران ترين نوع آگهي استاندارد قابل درج در بساط مي باشد. اين آگهي بر مبناي اطلاعات و عکسهايي که کاربر وارد نموده، توسط همکاران ما طراحي شده و در قاب مانيتور موجود در پايين صفحه اصلي به نمايش در مي آيد.

 

تعرفه درج آگهي 

 آگهي هاي عادي در اين سايت به صورت رايگان و به مدت 15 روز نمايش داده مي شود. آگهي هاي ويژه نيز صرف نظر از نوع آن ،حداقل به مدت 15 روز در سايت باقي مي مانند ،ليکن طول مدت ويژه بودن يک آگهي ،بسته به نوع آن متغير و مطابق با جدول ذيل خواهد بود.

 

نوع آگهي مکان پيش نمايش

مدت زمان نمايش(روز)

قيمت (تومان)
تک ستاره صفحه نتايج جستجو با اولويت نمايش براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 20 10.000
دو ستاره صفحه نتايج جستجو با اولويت نمايش براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 20 20.000
سه ستاره صفحه نتايج جستجو با اولويت نمايش براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 20 30.000
شاخص حاشيه با سايز بزرگ براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 10 35.000
فوري-تخفيف دار صفحه نتايج جستجو براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 7 30.000
گرافيکي کادر تلويزيون صفحه اصلي 5 200.000
پيشنهادي حاشيه صفحه اختصاصي هر آگهي براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 10 35.000

 

 

ـ بنرهاي تبليغاتي 

علاوه بر درج آگهي ، امکان ديگري که در اين سايت وجود دارد، درج آنلاين بنرهاي تبليغاتي مي باشد.اين بنرها که در فضاهاي خالي صفحات سايت به نمايش در مي آيند ، بر خلاف آگهي ها ،فرم و محتواي استاندارد و مشخص نداشته و بنا به سليقه صاحب بنر در يکي از قالبهاي GIF animation و يا JPEG با حداکثر سایز 100k طراحي و آپلود مي شوند( طراحي بنر توسط متقاضي و يا در صورت نياز توسط سايت انجام مي شود). بنرهاي تبليغاتي برخلاف اگهي ها نيازي به جستجو نداشته و در هر صفحه اي از سايت به راحتي به چشم مي آيند ، لذا اين بنرها ابزاري مناسب جهت تبليغات شرکت ها ، کسب و کارها و سايت هاي اينترنتي در بساط مي باشند.

فضاهاي در دسترس جهت درج بنر به انضمام پيش نمايش آنها در ذيل ليست شده اند. پس از انتخاب بنر مورد نظر، جهت درج آن با شماره تلفن 44001200 تماس بگیرید.

 

تعرفه درج بنر تبليغاتي

   

کد بنر مکان بنر پيش نمايش       ابعاد بنر      مدت زمان نمايش(روز)

قيمت (تومان)

A1  صفحه اصلي سايت براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد  125*125 30  450،000 

 A2 

 صفحه اصلي سايت براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 240*120 30 500,000
B1 صفحه اصلي خريد و فروش براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728  30 650،000 
B2 جزئيات آگهي خريد و فروش براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728   30 550،000 
C1 صفحه اصلي خدمات مشاغل براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728  30  650،000 
C2 جزئيات آگهي خدمات مشاغل براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728 30  550،000  
D1 صفحه اصلي کار و سرمايه براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728   30 650،000  
D2 جزئيات آگهي کار و سرمايه براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728    30 550،000  
E1 صفحه اصلي مجله اقتصادي براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728  30  750،000   
E2 صفحه خبر مجله اقتصادي براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 250*300 30 

550,000

E3 

صفحه خبر مجله اقتصادي

براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد

100*300 30 400،000 
E4  صفحه گروههاي مجله اقتصادي براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد   90*728  30  550،000  
F صفحه پروفايل کاربران براي بزرک ديدن پيش نمايش کليک کنيد 90*728  30 350،000 

 

نحوه پرداخت

برای پرداخت هزینه آگهی های ویژه سایت بساط به درگاه پرداخت بانکهای ملت و سامان متصل می باشد و پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب میسر می باشد.

پرداخت هزینه درج بنرهای تبلیغاتی به صورت آفلاین (کارت به کارت و یا واریز به حساب) می باشد.

 

_کارت به کارت 

 

                                   

                             شماره کارت 5751 2146 8610 6219 به نام شرکت تیراژه ویرا پاسار

        شماره کارت 9849 9221 3378 6104 به نام شرکت تیراژه ویرا پاسار            

 

 

_واریز به حساب

               

                                 شماره حساب 8454021603781 به نام شرکت تیراژه ویرا پاسار       

                  شماره حساب 5287945945 به نام شرکت تیراژه ویرا پاسار